loading

Csapatunk új munkatársat keres Telefonos Ügyfélszolgálati pozícióba.

Feladatok:

  • A cég meglévő ügyfeleinek telefonos megkeresése, időpont foglalások lebonyolítása értékesítésre, szervizre
  • Aktuális akciók, ajánlatok, új szolgáltatások ismertetése
  • A céghez beérkező megkeresések (telefon, e-mail, chat) kezelése, menedzselése
  • Hívásokhoz kapcsolódó folyamatos adminisztráció
  • Ügyfélkapcsolatok erősítése
  • Információátadás, segítségnyújtás, panaszkezelés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kereskedelemi vagy ügyfélszolgálati munkatapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Pozitív, problémamegoldó szemlélet
  • Csapatszellem, kreativitás, ambiciózus hozzáállás
  • Rugalmasság, alkalmazkodó készség
  • Dinamikus, nyitott, fejlődni vágyó személyiség
  • Ügyfélorientált gondolkodás, magas fokú együttműködési készség
  • Felhasználói szintű webes, és MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

  • Idegen nyelv ismerete
  • Call center munkakörben szerzett tapasztalat
  • DMS, CRM rendszerek ismerete

Amit nyújtunk:

  • Stabil munkahelyi háttér
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Szakmai gyakorlat lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Alkalmazotti jogviszony, fix + jutalékos rendszer

Munkavégzés helye: Budapest, 1039 Szentendrei út 237.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: hargitai.maria@gombos.hu

promo